PublicInformacionUtilController :: cursosDetalleAction
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Noahtech\Sistemas\FuszionBundle\Controller\ConsejoMedico\PublicInformacionUtilController::cursosDetalleAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "public_cursos_detalle_by_id" |
| _route_params | [ "id" => "22" ] |
| id | "22" |
| media_type | "text/html" |
| paramFetcher | ParamFetcher {#228
-container: appDevDebugProjectContainer {#187 …}
-parameterBag: ParameterBag {#331 …}
-requestStack: RequestStack {#112 …}
-validator: TraceableValidator {#333 …}
} |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "text/html,application/xhtml+xml,application/signed-exchange;v=b3,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| accept-encoding | "gzip, deflate, br" |
| amp-cache-transform | "google;v="1..8"" |
| connection | "keep-alive" |
| from | "googlebot(at)googlebot.com" |
| host | "consejodemedicosjujuy.com.ar" |
| if-modified-since | "Mon, 16 Mar 2026 06:25:30 GMT" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Linux; Android 6.0.1; Nexus 5X Build/MMB29P) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/146.0.7680.177 Mobile Safari/537.36 (compatible; Googlebot/2.1; +http://www.google.com/bot.html)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Server Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/consejoMedico/web" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/consejoMedico/web" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "text/html,application/xhtml+xml,application/signed-exchange;v=b3,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br" |
| HTTP_AMP_CACHE_TRANSFORM | "google;v="1..8"" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_FROM | "googlebot(at)googlebot.com" |
| HTTP_HOST | "consejodemedicosjujuy.com.ar" |
| HTTP_IF_MODIFIED_SINCE | "Mon, 16 Mar 2026 06:25:30 GMT" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Linux; Android 6.0.1; Nexus 5X Build/MMB29P) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/146.0.7680.177 Mobile Safari/537.36 (compatible; Googlebot/2.1; +http://www.google.com/bot.html)" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin:/snap/bin" |
| PHP_SELF | "/app_dev.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_SSL_TLS_SNI | "consejodemedicosjujuy.com.ar" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/cursos/detalle/22" |
| REMOTE_ADDR | "66.249.68.4" |
| REMOTE_PORT | "49773" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775198449 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775198449.5317 |
| REQUEST_URI | "/public/cursos/detalle/22" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/html/consejoMedico/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_NAME | "/app_dev.php" |
| SERVER_ADDR | "10.0.0.176" |
| SERVER_ADMIN | "[no address given]" |
| SERVER_NAME | "consejodemedicosjujuy.com.ar" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "<address>Apache/2.4.52 (Ubuntu) Server at consejodemedicosjujuy.com.ar Port 443</address>\n" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.52 (Ubuntu)" |
| SSL_TLS_SNI | "consejodemedicosjujuy.com.ar" |
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 03 Apr 2026 06:40:49 GMT" |
| x-debug-token | "3c2771" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Flashes
Flashes
No flash messages were created.