PublicGestionesController :: constanciaAction
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "Noahtech\Sistemas\FuszionBundle\Controller\ConsejoMedico\PublicGestionesController::constanciaAction" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "public_constancia" |
| _route_params | [ "id" => "12" ] |
| id | "12" |
| media_type | "text/html" |
| paramFetcher | ParamFetcher {#228
-container: appDevDebugProjectContainer {#187 …}
-parameterBag: ParameterBag {#331 …}
-requestStack: RequestStack {#112 …}
-validator: TraceableValidator {#333 …}
} |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| host | "consejodemedicosjujuy.com.ar" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Server Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/consejoMedico/web" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/consejoMedico/web" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_HOST | "consejodemedicosjujuy.com.ar" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin:/snap/bin" |
| PHP_SELF | "/app_dev.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_SSL_TLS_SNI | "consejodemedicosjujuy.com.ar" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/constancia/12" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.152" |
| REMOTE_PORT | "26113" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775163303 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775163303.8084 |
| REQUEST_URI | "/public/constancia/12" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/html/consejoMedico/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_NAME | "/app_dev.php" |
| SERVER_ADDR | "10.0.0.176" |
| SERVER_ADMIN | "[no address given]" |
| SERVER_NAME | "consejodemedicosjujuy.com.ar" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "<address>Apache/2.4.52 (Ubuntu) Server at consejodemedicosjujuy.com.ar Port 443</address>\n" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.52 (Ubuntu)" |
| SSL_TLS_SNI | "consejodemedicosjujuy.com.ar" |
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 02 Apr 2026 20:55:03 GMT" |
| x-debug-token | "a4b43c" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Flashes
Flashes
No flash messages were created.