n/a
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| @zdi/Powershell | "" |
POST Parameters
No POST parameters
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| media_type | "text/html" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip" |
| host | "129.151.115.51" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 zgrab/0.x" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Server Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/consejoMedico/web" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/html/consejoMedico/web" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_HOST | "129.151.115.51" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 zgrab/0.x" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin:/snap/bin" |
| PHP_SELF | "/app_dev.php" |
| QUERY_STRING | "@zdi/Powershell" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_QUERY_STRING | "@zdi/Powershell" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/autodiscover/autodiscover.json" |
| REMOTE_ADDR | "20.118.32.39" |
| REMOTE_PORT | "36000" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775163055 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775163055.2718 |
| REQUEST_URI | "/autodiscover/autodiscover.json?@zdi/Powershell" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/html/consejoMedico/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_NAME | "/app_dev.php" |
| SERVER_ADDR | "10.0.0.176" |
| SERVER_ADMIN | "[no address given]" |
| SERVER_NAME | "129.151.115.51" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "<address>Apache/2.4.52 (Ubuntu) Server at 129.151.115.51 Port 443</address>\n" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.52 (Ubuntu)" |
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 02 Apr 2026 20:50:55 GMT" |
| x-debug-token | "a2503c" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Flashes
Flashes
No flash messages were created.